Umursamaz tavırlarıma her erkek çok kızıyor. Erkeklerin peşimden dolanmasını sağladığım en önemli özelliklerimden bir tanesi de sanırım bu. Ne yalan söyleyeyim kaçan kovalanır derlerdi de inanmazdım pek. Bunu fark ettiğim günden itibaren zaten var olan umursamaz, vurdumduymaz tavrımı daha da yukarıya çektim. Bugün bile hala telefonuma ulaşmak isteyen o kadar çok fazla erkek var ki anlatamam. Hepsinin temel amacı, benimle birlikte görüşmek. Bazen de onları deniyorum tabii ki.

Mesajlarına yanıt vermiyorum, onları delirtmek için aramalarına bakmıyorum. Erkek arkadaşlarıma da aynı şeyleri sürekli olarak yapıyordum. Bugün de partnerlerim adına bunları yapmaya devam ediyorum. Her iki durumda da bana karşı gerçekten de çok sinir oluyorlardı. Her iki durumda da benim peşimden koşuyorlardı. Sevgililerim sadece burada bir örnek teşkil etmiyor. Sadece onlar olsa yine iyi bence! Fakat mesela az önce de söylemiş olduğum gibi, seks yapmak isteyen partnerlerim de bu huyumdan ötürü benimle sürekli bir çekişme içerisinde yer alıyorlar. Sürekli olarak bir çatışma içerisinde yer alıyorlar. Fakat şu anda bunu yaptığım için bilmem kaç tane erkek beni elde etmeye çalışıyorlar.

Kendi aralarında bir de yarış başlatmışlar. Hangi erkek beni elde edebilecek gibisinden. Güzelliğimin bana bu tarz egoist hareketler yaptırmasına müsaade ediyorlar. Bunu kabul ediyorlar çünkü taş gibi bir kadınım. Bu kadar güzel bir kadın olduğun zaman direkt olarak diğerleri tarafından kabul görmekte olan tavırlarınla biliniyorsun. Ne yapsam yeridir diyorum kısacası. Gerçekten de benimle seks yapacak olan bir erkeğin karşısında hangi tavrı takınırsam takınayım benimle olan diyalogu hiç kesilmiyor. Biraz da bakış açılarında Ataşehir escort hatunu olduğum için, güzel olduğum için şey var, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez hesabı. Bir de para veriyorlar ya, o yüzden paralarının yanmalarını da istemiyorlar. Ne kadar saflar ya kıyamam! Paralarının yanmaması adına çoğu erkek eminim ki bu kibirli davranışlarıma karşı dayanmaya çalışıyorlar. Ağızlarını dahi açamıyorlar karşımdayken. Ne dersem deyim her zaman benimle birlikte oluyorlar.