Erkeklerin bulunduğu ortamlara girdiğimde ortamı güzelleştirdiğimi biliyorum. Lüle saçlarım, bakımlı yapım, dolgun dudaklarım, renkli gözlerim... Ardı arkası gelmeyen güzellik detaylarım ile birlikte erkekleri anında kendilerinden geçiririm. Erkekler benim o ortamda yer almamı seviyorlar. Bu kadar güzel bir kadının o ortamda olduğunu bilmek mutluluk vericidir. Gelin de aynı şeyleri kadınlara söyleyin. O ortamda beyefendiler ile birlikte kadınlar da varsa, rekabeti kızıştırmış olduğum için, bana düşman gözü ile bakarlar. Ortamın her erkeği çünkü artık tek bir kadına odaklanır. Beni etkileyebilmek için çabalarlar.

Diğer kadınlar artık o saniyeden sonra pek de umurlarında değildir. Kadınlar da süslenip gelmişlerdir. Onlar da erkekler ile biraz bakışacak, kendilerine hayran bırakacaklardır. En azından bu planı evde yapıp gelmişlerdir. Fakat işin benim kadar güzel bir kadının orada olabileceği kısmını unuttular. Nereden bilebilirdiler manken fizikli Gebze escort gelip de tüm planları alt üst edecek. Ortamın büyüsü benimle birlikte şekilleniyor. İnce ayarlara sahip olabilecek kadar tesir ediyorum. Bulunduğum konumumu güzelleştiriyorum. Gülümsememin saçtığı sıcaklık hoşsohbet tarzım, ortamın en dikkat çekici kadını olmamı sağlamaya yetiyor. Üzerine bedenimi saran bu yüksek seksapel etki eklendiği vakit, her şey artış göstermeyecek de ne yapacak.

Ortamdaki o havayı güzelleştirerek, erkeklerin başlarını döndürüyorum. Misafirim olmak isteyen erkekler için de ortamın tüm ayarlarını değiştiririm. Partnerim için açmış olduğum kapımdan içeriye girenler bambaşka dünyaya adım atmışlardır, keşfetmişlerdir. Dünyamın sınırlarının açık olmasıyla gözün alabildiğince manzaraya karşı görme yeteneği bulunur. Hiçbir sınır olmadan manzaraya karşı bütün aşkı yaşama fırsatı vuku bulur. Önlerini kesen farklı bir kişi ya da nesne yoktur erkeklerin. En kötüsü de önlerinde engel gibi yer almakta olan o kişidir! Partneri kendisini engellediği vakit, cinsel ilişkinin hiçbir tadı kalmaz. Yataktaki partneri aslında onun, her şeyini paylaşmak istediği kadınıdır. Gel gör ki o kadının bu konuya pek de adım atmadığı gerçeği ile karşı karşıya kalmaktadır. Önünü kesen partneri sebebiyle, ondan uzaklaşır. Bizzat yataktan uzaklaşır. Hak ettiği güzelliği ise benim gibi önünü kesen değil önünü açan kadınlarda bulurlar.