Para karşılığı seks ilişkilerini paylaşmak kimi erkeklere çok farklı bir şey gibi geliyor. Birçok erkek için de ayıp bir şey. Ben o yüzden bakış açısını daha farklı kurmanın niyetindeyim. Öyle dışarıdan baktığınızdaki gibi değil. Sanki para ile seks yapıyorsunuz gibi düşünüyorlar. Benim işim seks erişmek isteyen erkekler değildir. Sıradan kadınlar ile iletişim kurmaktan aciz olan o erkekleri yatağıma para veriyorlar diye neden alayım ki? Beceriksiz olan bu erkekler yatakta harika işler mi çıkarıyorlar sanki? Yaptıkları şeylerin benim için bir anlamı bile olmuyor ki. Hayallerine erişmek isteyen ve sıradan kadınlarda bunu bulamamış olan erkekleri davet ediyorum. Amacım bu erkeklere hayallerini vermektir.
Çünkü bu erkekler çevrelerindeki kadınlar ile aradıklarını bulamadılar. Belki de denediler. Para vermek yerine böyle bir ilişkiyi paylaşmak yerine sevgilileri ile olan ilişkilerini hayallerindeki gibi yapmak istediler. Öyle istekler kolay kolay olan bir şey değil ne yazık ki. Bu konuda beceriksiz oluyor kadınlar. Erkekler de yine dönüp dolaşıp farklı bir alan seçiyorlar. Bu alanda da ben varım işte Hayallerindeki sevişmeleri verebilecek potansiyele sahip olan muhteşem bayanım. Hem güzel hem de seksi olan bayanlarıyım. Baktıkça bakmak istiyorlar. Gözlerime bakıp dolgun dudaklarımdan öpüyorlar. Dil dudak sevişiyorlar. Yanaklarıma dokunuyorlar. Aslında bir sevgili edasında bana sevgilerini gösteriyorlar. Yatakta ise daha fazlasını arıyorlar. Orada basit bir sevgili ilişkisinden fazlası vardır.
Bekledikleri ilişkileri ben çok iyi tanıdığım için erkekler mutlu oluyorlar. Düşünün ki kendilerini sürekli olarak bana açıyorlar. Hali ile ben de zaman içerisinde erkekleri tanıyorum. Daha iyi olmaya başlıyorum. Zaman geçtikçe bunu kendi leyhime kullanabiliyorum. Diğer kadınlar gibi yaşlanıp kartlaşmakta olan bir bayan olmuyorum. Bu platformun kadınları için söylemek gerekirse, belirli bir yaş sonrasında hiçsin. Ben 25 yaşındayım ve hala önümde bence en az 5 sene var. Kendime koyduğum bir sınır yok. Talep meselesi biraz da. Ben hala hayallerinizi gerçekleştirme iddiasında olacağım. Kaç yaşımda olursam olayım. Göztepe escort Tutku dediğiniz zaman aklınıza sürekli hayal gibi yaşanacak olan ilişkileriniz gelecek hiç merak etmeyin.