Striptiz şovu erkeklerin en favori ve en sevdikleri şovlardan biridir. İş tabi ki yine kadın da bitiyor. Size striptiz şovu yaptığım bir partnerimi anlatmak istiyorum. Partnerim bana buradan ulaşmıştı ve ona gitmiştim. Gittiğimde salonunun tam ortasında bir direk vardı. Onu görünce tamamen heyecanlanmıştım ve heveslenmiştim. Partnerimi koltuğa oturmasını ve benim dans etmemi istediği striptiz şovu yapmam için dans müziğini açmasını istedim. Ben içeriye geçip en seksi kıyafetlerimi ve iç çamaşırlarımı giydim. Başta biraz direkle dans yaptıktan sonra gözlerinin içine bakarak soyundum. İyice bacaklarını aralamıştı.

Peşinden kucağına gidip kucak dansı yapmaya başladım. Kontrol tamamen bendeydi. Bende olmasını o da çok sevmişti. Pantolonunun içinden penisini çıkartıp emmeye başlamıştım fazlasıyla zevk vericiydi. Çıldırmıştı adeta zevkten beni direk yatağına götürdü ve parmaklamaya başladı ben çoktan inlemeye başlamıştım. Bir hamlede içime girdi tamamı içimdeydi ve ben çok zevk aldım. İnlemelerim onu çok tahrik etmişti ve bir anda patladı. Gayet düzgün güzel bir vücuda sahibim. Tadına doyulmaz dedikleri var ya işte tam öyle bir Ataşehir rus escort kadınım. Sende eşsiz yaptığım kucak dansı ve striptiz şovumu izlemek istiyorsan yapman gerekeni biliyorsun. Önce beni ara. Evinde falan direk olmayabilir bunun için üzülme kendi figürlerimle de sana zevk verebilirim. Kucak dansıyla da istediğini alabilirsin tabii ki.

Her zaman alışılagelenden de daha öte hale ulaşacak, zevkin de katlanarak en muazzamı olarak nitelendirileceği müthiş birliktelikler için buradayım. Sizlerin de isteğiniz, gayeniz ve düşünceniz her ne ise bunu da benimle birlikte yaşayın. Sonrası en uygunu olarak nitelendirilecektir. Farklılık içerecek muhteşem bir birlikteliği sağlamak gayesindeki kadınınız olarak buradayım, eğlenmeyi de istiyorum. Bana bu konuda nasıl bir isteğiniz varsa bunu iletin, bundan sonra da enfes bir geceyi beraber yaşayıp tadını da alalım. Şahsen ben de siz de keyif alacağımız en güzel dakikaları burada gerçekleştirip, keyfini de burada çıkartabiliriz. Farklılık içerecek müthiş birliktelikler için elbette her zaman daha da avantajlı olacaktır. Böylesine güzel bir ilişkiyi gerçekleştirmek de daima daha da avantajlıdır.